FLORA GARDEN s.r.o.
Zahradnické centrum BakovCukrárna FLORA

Zahradnická centra FLORA - historie

foto zakladel zahradnictví, Fr.DvořákKořeny rodinné zahradnické firmy sahají až do 30.let minulého století. Tehdy nadšený zahradník, dědeček současného majitele firmy, František Dvořák, vybudoval v centru  města Bakova nad Jizerou zahradnictví, které bylo na svou dobu jiné, moderní. Přestože se firmě dařilo a prosperovala, v 50. letech byla znárodněna. K opětovnému návratu rodiny do firmy došlo až v roce 1991. Díky tomu dostala firma nový impuls a v následujících letech se úspěšně rozvíjela.

Zahradnické centrum FLORA v Bakově nad Jizerou prošlo v průběhu těchto následujících let několika fázemi svého vývoje. První začala v roce 1997 dokončením výstavby zcela nové prodejny v areálu původního zahradnictví až po tu poslední, která byla ukončena  na jaře  roku 2010. Cílem stavebních úprav, které byly v roce 2010 dokončeny je přinést našim zákazníkům větší komfort při nákupu, rozšíření prodejní plochy včetně větší nabídky nového sortimentu. Novinkou je i možnost příjemného zpestření návštěvy zahradnického centra při posezení u dobré kávy, poháru či dortu. K tomuto posezení jsme otevřeli novou stylovou cukrárnu s vlastní výrobou dortů a cukrovinek v areálu zahradnického centra. Zde mohou naši zákazníci posedět jak uvnitř cukrárny, tak v zahradě a čerpat při tom inspiraci z květin a rostlin, které je budou obklopovat. U cukrárny v areálu zahradnického centra je také dětské hřistě, které mohou využít maminky se svými ratolestmi v klidu příjemného prostředí.

foto zakladel zahradnictví, Fr.Dvořák foto zakladel zahradnictví, Fr.Dvořák

Rozvoj firmy se však neomezil jen na zahradnické centrum v Bakově nad Jizerou. V roce 2006 vybudovala firma úplně nové zahradnické centrum v Jičíně. Díky obětavé práci a nasazení zaměstnanců celé firmy si toto nové zahradnické centrum za dobu své krátké existence našlo své místo na trhu v tomto regionu a stalo se vyhledávaným místem nákupů pro všechny milovníky zahrady.

Zahradnická centra FLORA V Jičíně a v Bakově nad Jizerou patří k největším zahradnickým centrům ve svých regionech. Obě centra nabízí širokou škálu rostlin a zahradnických potřeb, které si můžete vybrat pro Váš dům i zahradu. V nabídce je kvalitní rostlinný materiál nejen od českých, ale i zahraničních pěstitelů, především z Holandska, Itálie a Německa - okrasné a ovocné dřeviny, trvalky, skalničky i pokojové rostliny. Na své si v našich centrech přijdou i ti zákazníci, kteří chtějí zkrášlit svůj interiér řezanými, hrnkovými či balkonovými květinami. V našem sortimentu nechybí ani důležité potřeby pro péči o zahradu, od nářadí až po hnojiva, substráty, fólie, netkané textilie a zahrádkářskou chemii. Obě naše zahradnická centra pořádají také v průběhu roku různé akce  pro své zákazníky o kterých se můžete dozvědět na naších internetových stránkách.

Spokojený zákazník, který se do našich zahradnických center vrací je náš největší cíl. V prostředí konkurence velkých supermarketů se snažíme každému zákazníkovi nabídnout osobní přístup, vysokou kvalitu zboží a co nejpříznivější cenu. Naši zaměstnanci jsou proto trvale školeni a odborně vedeni k stálému zvyšování úrovně prodeje a nabízených služeb.

Dárkové poukazy

vánoční dekorace
Sdružení Zahradnických CenterReklamační řád a poučení


Pravidla pro zpracování osobních údajů