Cukrárna FLORA

Nabízíme

Káva - Všechny kávové nápoje připravujeme z lahodné italské kávy Lavazza. V naší nabídce naleznete širokou škálu nápojů od běžné Turecké kávy, přes klasické Espresso, Cappucino, Latté, ochucené kávy sirupy Monin.

Teplé nápoje - Mezi základní teplé nápoje patří čaj. Značka Ahmad je zárukou kvality spojující aroma, chuť i vzhled čaje. V nabídce máme všechny základní druhy čajů (černé, zelené, ovocné i bylinkové). Kromě čajů Vám můžeme nabídnout lahodnou horkou čokoládu, grog, svařené víno, horkou griotku a matcha tea.

Nealkoholické nápoje - Škála nealkoholických nápojů je zastoupena především sortimentem značky Coca-Cola (Bonaqua, Sprite, Fanta, Kinley Tonic, Cappy) ale také řadou ovocných džusů a nápojů pro děti.


Mích
ané nápoje a koktejly - Nealkoholické ovocné i mléčné koktejly zejména pro děti. Míchané alkoholické a nealkoholické nápoje např. Piña Colada, Mojito …

Zmrzlina – zmrzlinové poháry - Nabízíme vynikající kopečkovou zmrzlinu rozmanitých chutí a barev od předního dodavatele. Vyberete si z 12 druhů ovocných a smetanových příchutí. V letních měsících naši nabídku rozšiřujeme i o zmrzlinu točenou.  Na poháry používáme výhradně pravou šlehačku.


Dorty a zákusky - Dorty a zákusky vyrábíme dle nejmodernějších a inovativních technologií, z nejkvalitnějších surovin. Dorty na objednávku přizpůsobujeme představám našich zákazníků.

 

 

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY EU č. 1169/2011 O POSKYTOVÁNÍ INFORMACÍ O POTRAVINÁCH SPOTŘEBITELŮM

Hit týdne
Objednávky dortů
Dárkové poukazy
Cukrárna FLORA
Boženy Němcové 573
294 01 Bakov nad Jizerou

Prodejní doba:
Po – Ne 9.00-19.00h